Zapoznaj się z Naszymi Partnerami!

Jesteśmy grupą ludzi, która zebrała wieloletnie doświadczenie z zakresu rynków finansowych po to by dzielić się tą wiedzą. Naszą misją jest nauczyć jak największą grupę ludzi zarabiania za pomocą telefonu z każdego miejsca na ziemi na rynkach finansowych.

PSONI logo

Dowiedz się o nich więcej!

Niesamowite historie które udowadniają że każdy potrafi osiągnąć coś wielkiego!

Piotr Krenig

Ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży. 

Pierwszy biznes założył 1989 roku, tworząc znaną dziś w branży mody markę KRENIG i zbudował sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, poprzez które sprzedał setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem. W 1993 roku rozpoczął działalność w marketingu sieciowym, gdzie zrobił błyskotliwą karierę, przechodząc wszystkie możliwe szczeble, a w 2004 roku został prezesem firmy MLM, która w 2012 roku została Partnerem Strategicznym znanego koncernu finansowego. 

W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży. Przeprowadził tysiące spotkań rekrutacyjnych i sprzedażowych, prezentacji hotelowych i około 1000 seminariów biznesowych dla ponad 100 tysięcy osób, tworząc pokolenie polskich Networkerów, robiących kariery w wielu firmach. Podobnie – w biznesie tradycyjnym, pragnie pomóc przedsiębiorcom zdobyć kompetencje i umiejętności, które są wynikiem jego doświadczeń oraz przekonać ich, że ustawiczna praca nad sobą pozwoli im rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy. Prowadzi szkolenia i profesjonalne warsztaty z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji. Jest pisarzem, autorem książki „Pierwsze Prawo Marketingu. Historia za kilkanaście milionów”.

Grażyna Krenig

Przedsiębiorca, menadżer, psycholog biznesu, socjolog, dyplomowany coach i mentor, wykładowca akademicki, konsultant pomocy psychologicznej w kryzysie, terapeuta w nurcie terapii skoncentrowanej na odnajdywaniu sensu życia – logoterapii. 

Zajmuje się psychologią biznesu, rozwojem osobistym i psychoedukacją. Współtworzy certyfikowaną firmę szkoleniową Krenig Consulting, gdzie jako trener biznesu i coach prowadzi liczne szkolenia i warsztaty w ramach Akademii Rozwoju Liderów. Wspiera zarządzanie biznesem i zespołami ludzkimi, wykorzystując do tego swoje ponad 28-letnie doświadczenie korporacyjne i zarządcze. W latach 1996 – 2005 zarządzała siecią sprzedaży i salonów firmowych wiodącego operatora telefonii komórkowej.

Po odejściu z korporacji zarządzała spółkami handlowymi. Prowadziła zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Bankowej na kierunkach: psychologia w biznesie oraz sprzedaż i marketing. Jest także socjologiem i konsultantem pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie. Pomaga ludziom zrozumieć czym jest kryzys psychologiczny i pokazuje jak mogą sobie z nim poradzić. Dzięki temu osoby, z którymi pracuje potrafią aktywizować potencjał rozwojowy kryzysu i odzyskać równowagę życiową i zawodową. Jako terapeuta wspiera także osoby, które zmagają się z utratą sensu, aby mogły odnaleźć siłę do działania i odkryć sens od nowa.

Krzysztof Hillar

Przedsiębiorca, autor, ekspert w dziedzinie komunikacji, trener dla tych,
którzy chcą odkryć swój potencjał i żyć bardziej świadomie przy okazji realizując własne prawdziwe pragnienia. 

Pomaga osobą, takim jak ty, brać więcej z życia na drodze świadomego samorozwoju!