Nasza społeczność zrodziła się w wyniku buntu przeciw zastanej rzeczywistości!

Edukatorzy

Cennik

FAQ

Regulamin

Kiedy w 1997 roku Amazon wchodził na giełdę, jedna jego akcja kosztowała 18$. Pakiet akcji kupiony wówczas za równowartość 1.000$, 20 lat później jest warty ponad 600.000$.

Nasza społeczność zrodziła się w wyniku buntu przeciw zastanej rzeczywistości,

w której jednostka jest niewolnikiem systemu, polityki i niesprawiedliwości społecznej. Jesteśmy pionierami nowej, zdecentralizowanej ekonomii, w której sukces finansowy każdego spoczywa w 100% w jego rękach. Zwolniliśmy swoich szefów, przestaliśmy liczyć na ZUS, zarabiamy z każdego miejsca na Ziemi i, jeśli chcesz, pomożemy Ci zrobić to samo.
Jesteśmy grupą przyjaciół, wykorzystującą nowoczesne narzędzia i rozwiązania XXI w. do budowania swojej wolności finansowej, czasowej i geograficznej w nieprzewidywalnej i szybko zmieniającej się rzeczywistości. Edukujemy jak za pomocą prostych, dostępnych dla każdego strategii, każdego dnia pomnażać kapitał i wykorzystywać istniejące dźwignie, aby najpierw osiągnąć swoją niezależność, a w końcu wykreować bogactwo, które pozwoli dawać więcej dobra dla świata i naszych bliskich.

Gdzie byliśmy, gdy budowały się największe projekty internetowe, takie jak Facebook, Google, Amazon…? Czy kiedykolwiek moglibyśmy wziąć udział w czymś takim?

Jesteś gotowa/y na kolejny krok?

Prosty pomysł oparty na nowym trendzie, jakim wtedy był Internet, dziś 3. największa marka świata. Mając tę informację, ile byś zainwestował?

Świat się zmienia. Zmienia się rynek pracy, sposób prowadzenia biznesu, zmieniają się zasady gry. Weszliśmy w epokę aplikacji mobilnych- w 2017 roku statystycznie każdy z nas miał ich 70 w swoim smartfonie. A to dopiero początek.

Czy można na tym zarobić?

Wszechobecna technologia, automatyzacja, robotyzacja już teraz wymusza na nas zmianę myślenia na temat rozwoju zawodowego i zarabiania pieniędzy. Znikają zawody, a w ich miejsce powstają nowe, aktualny system edukacji nie jest w stanie przygotować nas do życia w tak zmiennej i nieprzewidywalnej rzeczywistości.
Zmiany są nieuniknione, ale możemy wykorzystać je i wygrać.
Nie bez powodu mówią, że kryzys jest najlepszym czasem na inwestycje.

@monyxi